Ostatní pracovníci cestovního ruchu (kromě průvodců) Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Lucemburská 1578, Praha, Hlavní město Praha

Společnost BRONX Productions s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci cestovního ruchu (kromě průvodců).

Popis pracovní pozice

Kontakt: Akbay Adil, e-mail: muzeummuzeum@seznam.cz, tel. 776 890 040 - út a pá 10:00 - 12:00
- Turecký jazyk z důvodu komunikace s tureckou stranou.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

BRONX Productions s.r.o.Kontaktní osoba:
Adil Akbay  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) BRONX Productions s.r.o. (IČO 26103231), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.