číšník/servírka Karlovy Vary

Inzerát z úřadu práce
Plat: 21 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pod Jelením skokem 395, Karlovy Vary, Karlovarský

Společnost LD PRAGA, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Číšníci a servírky.

Popis pracovní pozice

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA
Kontakt: pí Hájková Lenka, tel.: 605776518 (po - pa 8-16 hod), e-mail: klubovnaotovice@seznam.cz
Číšník/servírka v Lázeňském zařízení, třináctý plat.

Kontakt

LD PRAGA, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Lenka Hájková   +420 605 776 518

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) LD PRAGA, spol. s r.o. (IČO 25243993), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.