Servírka/čísník Rájec-Jestřebí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Blanenská 82, Rájec-Jestřebí, Jihomoravský

Společnost Penzion Kopeček s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Číšníci a servírky.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Blanenská č.p. 82, Rájec, 679 02 Rájec-Jestřebí.
Zkušenosti v oboru nejsou nutné. Zájemce si sami zaučíme podle vlastních kritérií.
První kontakt telefonicky v čase od 8.00-20.00 hod na čísle: 516 432 400.

Kontakt

Penzion Kopeček s.r.o.



Kontaktní osoba:
Emil Frantel   +420 603 176 637

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Penzion Kopeček s.r.o. (IČO 29357888), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.