Dělníci v oblasti výstavby budov (ciz) Třinec

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Třinec, Moravskoslezský

Společnost Martin Tomis hledá vhodného kandidáta na pozici Dělníci v oblasti výstavby budov.

Popis pracovní pozice

B15 z:19/9/2018 (CIZ)
Jedná se o stavební práce v rámci ČR. Dopravu a ubytování na stavby zajišťuje zaměstnavatel.
Vyučení v oboru a praxe výhodou.
Kontakt:
- telefonicky, emailem, uveden viz výše.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Martin TomisKontaktní osoba:
Martin Tomis   +420 725 808 385

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Martin Tomis (IČO 01097679), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.