Svářeč Vysoké Mýto

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: V Kasárnách 908, Vysoké Mýto, Pardubický

Společnost JOHUR s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Svářeči.

Popis pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU: ECOS Choceň s.r.o., V Kasárnách č.p. 908, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
POŽADUJEME: platný svářečský průkaz
NABÍZÍME: příspěvek na ubytování a stravu
KONTAKT: telefonicky (Po - Pá, 8 - 14 hodin) nebo e-mailem

Kontakt

JOHUR s.r.o.Kontaktní osoba:
Zuzana Kusá   +420 603 481 093

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) JOHUR s.r.o. (IČO 25949403), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.