švadlenka/krejčí Plzeň

Inzerát z úřadu práce
Plat: 6 750 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Masarykova 1201, Plzeň, Plzeňský

Společnost MOŽNOSTI TU JSOU o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech.

Popis pracovní pozice

ŠVADLENA/KREJČÍ


Popis práce:
Práce na 4 hodiny denně
Výroba různých produktů
Zkušenost s průmyslovým šitím výhodou

Kritéria a požadavky:
INVALIDNÍ DŮCHOD PODMÍNKOU
Zdravotní stav dovolující určenou práci
Motivace k práci

Nabízíme:
Práci v příjemném prostředí
Slevy v Café Restaurant Kačaba, SecondHelpu
Slevu na masáž


Další informace o naší organizaci najdete na www.moznostitujsou.cz, www.secondhelp.cz.


Pokud splňujete podmínku invalidní osoby a máte zájem o práci, pošlete prosím životopis na lide@moznostitujsou.cz nebo volejte 736 517 679

Kontakt

MOŽNOSTI TU JSOU o.p.s.Kontaktní osoba:
Kateřina Krzanowská   +420 736 517 679

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) MOŽNOSTI TU JSOU o.p.s. (IČO 27978311), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.