Optometristé (hpp, dpp) Frýdlant nad Ostravicí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Školní 117, Frýdlant nad Ostravicí, Moravskoslezský

Společnost OČNÍ EU s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Optometristé.

Popis pracovní pozice

C04 z:21/9/2018 a:11/10/2018
Nabízíme:
- pracovní poměr v plném či zkráceném pracovním úvazku na dobu neurčitou v rozsahu 25-40 hod./týdně, popř. formou dohody mimo pracovní poměr DPP.
Požadujeme:
- minimálně bakalářské vzdělání v oboru
- zodpovědnost, komunikativnost
- schopnost práce s PC, organizační schopnosti.
Zaměstnanecké výhody:
- stravenky.
Kontakt:
- emailem, uveden viz výše.

Kontakt

OČNÍ EU s.r.o.Kontaktní osoba:
Andrea Sližová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) OČNÍ EU s.r.o. (IČO 28566131), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.