Nabízíme volné místo Pánské kadeřnici Karviná-Mizerov

Lokalita pracoviště: tř.Těreškovové 2233/28, Karviná-Mizerov, Moravskoslezský
Vloženo před 4 měsíci
Aktualizováno před 13 dny

Volné místo pro Pánskou kadeřnici

Popis pracovní pozice

Nabízíme volné místo Pánské kadeřnici na Živnostenský list v Karviné. Jsme v obchodním centru,je k nám dobrý dojezd.Máme levný nájem,práce v dvousměnném provozu 7-13h ranni a 13-18h odpolední směna.Práce jistá.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Holičství a kadeřnictví

tř.Těreškovové 2233/28
73401 Karviná-Mizerov
Česká republika

Kontaktní osoba:
Nataša Ferfecká   605 500 232

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Holičství a kadeřnictví (IČO -, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na spravnykrok.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.