Jeřábník - obsluha halového jeřábu (náborový příspěvěk 10.000kč) Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Křižíkova 3085, Brno, Jihomoravský

Společnost KRÁLOVOPOLSKÁ KOVÁRNA, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha jeřábů.

Popis pracovní pozice

Jeřábník - manipulace s hutními materiály pomocí mostových jeřábů, vazačský a jeřábnický průkaz - starý obnovíme, praxe. Placené přesčasy, víkendy, výplata v termínech bez prodlení, 5 týdnů dovolené, nástup ihned.
Kontakt:p.Svobodová - 532045751, svobodova@kkovarna.cz

Kontakt

KRÁLOVOPOLSKÁ KOVÁRNA, s.r.o.Kontaktní osoba:
Alena Svobodová   +420 532 045 751

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KRÁLOVOPOLSKÁ KOVÁRNA, s.r.o. (IČO 63489341), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.