Samostatný odborný pracovník Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 26 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: náměstí Jana Palacha 1, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Univerzita Karlova v Praze hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Nám. Jana Palacha 2, Praha
Kontakt:Boumová Sylvie, tel.: 221 679 833, e-mail: sylvie.boumova@ff.cuni.cz
Pracovní pozice referent zahraničního oddělení "International Relations Officer" vyžaduje znalost anglického jazyka na úrovni rodilého mluvčího pro komunikaci s akademickými pracovníky, partnerskými zahraničními i univerzitami a zahraničními studenty. Dále požadujeme detailní znalost terciárního vzdělávacího systému v ČR a zahraničí především v USA, Kanadě, případně i v dalších oblastech (Asie, Rusko, Japonsko). Kandidát musí být schopen samostatně prezentovat výměnné i komerční programy FF UK na veletrzích a konferencích. Praxe v náboru studentů, marketingu a znalost dalšího světového jazyka na úrovni B1 výhodou.
Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, stravenky

Kontakt

Univerzita Karlova v PrazeKontaktní osoba:
Sylvie Boumová, vedoucí zahraničního oddělení   +420 221 679 833

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Univerzita Karlova v Praze (IČO 00216208), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.