Pracovníci do knihárny Zlín

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pod Šternberkem 324, Zlín, Zlínský

Společnost GRASPO CZ, a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru.

Popis pracovní pozice

Společnost Graspo CZ, a.s., specialista na výrobu knih, katalogů a diářů pro celou Evropu nabízí pracovní
pozici Pracovník do knihárny - manipulant.
Jedná se o manipulaci s potištěnými tiskovými archy a dalšími materiály pro výrobu knih, které jsou uloženy na paletách. Dle požadavku výroby, převáží palety pomocí paletového vozíku na jednotlivá pracoviště.
Práce je také vhodná pro zdatné důchodce!
Výhody: práce na HPP; příspěvek na firemní stravování; vánoční dárky; firemní společenské akce; zajímavé firemní benefity

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

GRASPO CZ, a. s.Kontaktní osoba:
Lubor Kaluža, Člen představenstva  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) GRASPO CZ, a. s. (IČO 25586092), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.