řidiči taxi Písek

Inzerát z úřadu práce
Plat: 80 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jablonského 397, Písek, Jihočeský

Společnost ZATARA TAXI s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Taxikáři osobních a malých dodávkových automobilů.

Popis pracovní pozice

DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE
Vhodné i pro OZP
Doba určitá s možností prodloužení.
Pracovní doba: dohodou
Požadujeme:
- ŘP sk. B
- věk min. 21 let (min. věk pro získání oprávnění a průkazu řidiče taxi)
Jízdy hlavně po okrese Písek.
První kontakt: pí. Miroslava Kočanová tel. 778 013 366 nebo email: zatara81@gmail.com

Kontakt

ZATARA TAXI s.r.o.Kontaktní osoba:
Miroslava Kočanová   +420 778 013 366

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ZATARA TAXI s.r.o. (IČO 07316747), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.