Směnový zootechnik Kluky

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 200, Kluky, Jihočeský

Společnost Zemědělské a obchodní družstvo Kluky hledá vhodného kandidáta na pozici Zootechnici.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
- obsluha dojících robotů
Nabízíme: příspěvek na dopravu
Nezajišťujeme ubytování
PD 2 směny 3:30 12:00; 13:30 -22:00 dělená směna
První kontakt: Mertlíková Jana tel. 602 157 541 nebo email: j.mertlikova@zzvpt.cz

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Zemědělské a obchodní družstvo KlukyKontaktní osoba:
Ing. Jaroslav Hubka  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Zemědělské a obchodní družstvo Kluky (IČO 48208311), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.