Učitel Chrastava

Inzerát z úřadu práce
Plat: 26 020 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Školní 438, Chrastava, Liberecký

Společnost Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Chrastava, Školní 438 hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 1. stupni základních škol.

Popis pracovní pozice

Pracovní pozice: Učitel 1. nebo 2. stupně ZŠ ve třídě zřízené dle §16, malotřídní způsob výuky, úvazek 1
Specializace: předpoklady podle zákona č. 563/2004 Sb., speciální pedagogika (nebo ochota studovat)
Předpoklady: kladný přístup k dětem, důslednost
Platové rozmezí: platová třída 12 (dle tabulek)
Nabízené výhody: osobní ohodnocení, zvláštní příplatek, příspěvky z FKSP, stravování v objektu
Termín nástupu: dle dohody, po dobu dlouhodobé nemoci, příp. později trvalý pracovní poměr
CV zaslat na e-mail: machova@dds-chrastava.cz

Kontakt

Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Chrastava, Školní 438Kontaktní osoba:
Mgr. Veronika Machová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Chrastava, Školní 438 (IČO 70866937), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.