Service manager business applications (analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací) Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 70 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Praha, Hlavní město Praha

Společnost LUKOIL Technology Services GmbH, odštěpný závod Praha hledá vhodného kandidáta na pozici Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Praha
kontakt: Kudrnová Šárka, tel.: 257414555, e-mail: lafe.careers@eu.lukoil.com

Vzdělání - VŠ technického směru
Ruština - či příbuzný jazyk slovem a písmem - komunikační jazyk ve společnosti
Angličtina
Transfer v rámci korporace skupiny LUKOIL, praxe 15 let, v korporaci skupiny Lukoil
Certifikáty ORACLE, , SAP/CIS , , MICROSOFR, INTERFACE
Týmový hráč, proaktivní postoj, schopnost plnit náročné projekty v termínech a v závislosti na měnícím se prostředí, výborné analytické a komunikační dovednosti.
V pracovní smlouvě bude uvedena pozice: Service Manager Business Applications

Kontakt

LUKOIL Technology Services GmbH, odštěpný závod PrahaKontaktní osoba:
Šárka Kudrnová   +420 257 414 555

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) LUKOIL Technology Services GmbH, odštěpný závod Praha (IČO 05587352), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.