Laborant/-ka - analytika/mikrobiologie Nové Město nad Metují

Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Gen. Klapálka 519, Nové Město nad Metují, Královéhradecký

Společnost Deva Nutrition a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech.

Popis pracovní pozice

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
Nabízená hrubá měsíční mzda 16.000,- Kč + prémie.

Náplň práce: práce v mikrobiologické a analytické laboratoři, vstupní kontrola surovin, obalů, výstupní kontrola výrobků, příprava vývojových vzorků, vyhodnocování výsledků analýz a zápisy do databází; senzorické hodnocení výrobků.

Nabízené výhody: stravenky, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené. Ve všem potřebném Vás zaměstnavatel zaučí.

V případě zájmu, prosíme, zašlete své kontaktní údaje a životopis na e-mail: monika.nemeckova@deva.cz

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Deva Nutrition a.s.Kontaktní osoba:
Monika Němečková, HR Specialist   +420 731 122 687(vprac.dny07:00hod.-15:00hod.)

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Deva Nutrition a.s. (IČO 60916788), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.