Montážní dělník/ice Rychnov nad Kněžnou

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 700 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 130, Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký

Společnost DELTA INVEST JOB o.z. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů.

Popis pracovní pozice

Kontakt e-mailem pros@ospro.cz.
Místo výkonu práce: Lipovka 130 (areál fy M.Preymesser).
- montážní práce ve výrobě - montáž podkomponent k nárazníkům osobních vozidel
- pracovitost, zodpovědnost, flexibilita, zručnost
- spolehlivost, dodržování pracovních postupů.

Kontakt

DELTA INVEST JOB o.z.Kontaktní osoba:
Ing. Miloslav Pros   +420 775 588 928

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) DELTA INVEST JOB o.z. (IČO 06157785), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.