Dělník/dělnice v prádelně Frenštát pod Radhoštěm

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Záhuní 910, Frenštát pod Radhoštěm, Moravskoslezský

Společnost Prádelna Frenštát s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách.

Popis pracovní pozice

z: 3.10.2018;
vhodné i pro zaměstnaneckou kartu

v případě zájmu kontaktujte p. Pašíkovou osobně na pracovišti v pracovních dnech v době 9:00 - 13:00 hodin

Kontakt

Prádelna Frenštát s.r.o.



Kontaktní osoba:
Žaneta Pašíková  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Prádelna Frenštát s.r.o. (IČO 25830112), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.