Operátoři telefonních panelů Frýdek-Místek

Inzerát z úřadu práce
Plat: 80 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Boženy Němcové 576, Frýdek-Místek, Moravskoslezský

Společnost Securing s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři telefonních panelů.

Popis pracovní pozice

A11 z:3/10/2018 a:12/10/2018
První 3 měsíce práce na DPP, poté možnost práce na HPP - plný nebo zkrácený. Vhodné i pro absolventy škol, OZP (pracoviště není bezbariérové).
Náplň práce:
- telefonické kontaktování stávajících i potencionálních klientů, domlouvání obchodních schůzek do domácnosti, nejedná se o prodej.
Požadujeme:
- komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup k práci.
Nabízíme:
- odborné zaškolení a průběžné vzdělávání, základní mzda + odměny, prémie.
Kontakt viz výše.

Kontakt

Securing s.r.o.Kontaktní osoba:
Petra Střálková   +420 776 829 064

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Securing s.r.o. (IČO 24259799), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.