Prodavač/ka Plzeň

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Gerská 1951, Plzeň, Plzeňský

Společnost Zeman maso-uzeniny, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží.

Popis pracovní pozice

Požadujeme: příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, potravinářský průkaz, základní znalost práce na PC.
Nabízíme:
- dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti
- možnost profesního růstu
- vstupní zaškolení
- nevyučené v oboru zaučíme,
- přátelský kolektiv
- stravenky hodnotě 70 Kč, bonusy

Náplň práce: příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením prodejny.
Nástup možný ihned.

Kontakt

Zeman maso-uzeniny, a.s.Kontaktní osoba:
Jakub Dytrych   +420 773 653 113

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Zeman maso-uzeniny, a.s. (IČO 07387156), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.