řidič/-ka autobusu Vítkov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 28 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dělnická 1026, Vítkov, Moravskoslezský

Společnost TQM - holding s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají.

Popis pracovní pozice

KO: Eva Hynarová, tel.: 553 609 277, e-mail: person@tqm.cz
SOU, turnusové služby, nástup IHNED.
Požadujeme: řidičský průkaz sk. D + průkaz profesní způsobilosti řidiče, kartu do digitálního tachografu, zdravotní způsobilost, bezúhonnost.

Kontakt

TQM - holding s.r.o.Kontaktní osoba:
Eva Hynarová   +420 553 609 277

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) TQM - holding s.r.o. (IČO 49606395), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.