Učitelé 2. stupně se speciální pedagogikou Frýdek-Místek

Inzerát z úřadu práce
Plat: 26 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Škarabelova 562, Frýdek-Místek, Moravskoslezský

Společnost Základní škola a mateřská škola Naděje, Frýdek-Místek, Škarabelova 562 hledá vhodného kandidáta na pozici Speciální pedagogové.

Popis pracovní pozice

A16 z:4/10/2018 a:12/12/2018
Pracovní poměr na dobu určitou s možností následného prodloužení na neurčito.
Požadujeme:
- speciální pedagogika pro učitele, obor ČJ - přírodovědné předměty
- ukončené Mgr. vzdělání.
Nabízíme:
- příspěvek na obědy z FKSP.
Kontakt telefonicky, e-mailem viz výše.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Základní škola a mateřská škola Naděje, Frýdek-Místek, Škarabelova 562Kontaktní osoba:
PaedDr. Dana Zemánková, ředitelka   +420 558 633 480,603 169 676

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Základní škola a mateřská škola Naděje, Frýdek-Místek, Škarabelova 562 (IČO 60046104), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.