Ostatní obsluha stacionárních strojů a zařízení

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost Better Job s.r.o hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní obsluha stacionárních strojů a zařízení.

Popis pracovní pozice

Agenturní zprostředkování Steatit s.r.o.
Ochota pracovat,manuální zručnost, učit se novým věcem, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost.
Praxe ve výrobním podniku výhodou.
Osobní kontakt Klenčí pod Čerchovem 181, čt 13-14 hod.

Kontakt

Better Job s.r.oKontaktní osoba:
Gabriela Rašková  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Better Job s.r.o (IČO 24163724), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.