Pomocná síla při výrobě jídel Plasy

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Lipová 416, Plasy, Plzeňský

Společnost COOP družstvo P l a s y hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci při přípravě jídla.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce - Lipová 508, Plasy
Požadavky:
nástup na směnu od 4.00, práce po-pá, 1x za měsíc neděle
Zaměstnanecké výhody:
prémie, příspěvek na stravování, Vánoce a další výhody - dle kolektivní smlouvy
První kontakt: malem, telefonicky nebo osobně v po-čt dopoledne

Kontakt

COOP družstvo P l a s yKontaktní osoba:
Alena Bechyňová   +420 373 322 021

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) COOP družstvo P l a s y (IČO 00031984), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.