Kuchaři Frýdek-Místek

Inzerát z úřadu práce
Plat: 28 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pionýrů 2297, Frýdek-Místek, Moravskoslezský

Společnost Magnificence, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Popis pracovní pozice

A11 z:8/10/2018 a:19/11/2018
Pracovní poměr HPP na dobu určitou. Pracovní doba krátký/dlouhý týden.
Náplní práce je příprava teplých a studených pokrmů, cateringů a jiných akcí. Nabízíme podnikové stravování.
Kontakt telefonicky v čase 08:00-14:00 hod., osobně, e-mailem. Kontakty viz výše.

Kontakt

Magnificence, s.r.o.Kontaktní osoba:
Lukáš Vaca   +420 702 096 444

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Magnificence, s.r.o. (IČO 28309472), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.