Referent/ka technicko-obchodního oddělení Chrudim

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Tovární 290, Chrudim, Pardubický

Společnost METOS v.o.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Tovární 290, Chrudim.
NÁPLŇ PRÁCE: organizace, kontrola a řízení zakázek, zpracování objednávek od zákazníků, logistika, zadávání a kontrola správnosti zadaných údajů v interním systému společnosti, dlouhodobá péče o zákazníka.
POŽADAVKY: strojírenské vzdělání vítáno, není však podmínkou, uživatelské znalosti PC, znalost německého jazyka na úrovni minimálně A2, komunikační schopnosti, pečlivost, práce v týmu, analytické myšlení. Nástup může být dle vzájemné dohody.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravovací karta, dovolená navíc.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese. Nejprve zašlete profesní životopis, vybraní zájemci budou pozváni k pracovnímu pohovoru.

Kontakt

METOS v.o.s.Kontaktní osoba:
Ilona Němcová   +420 469 669 351

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) METOS v.o.s. (IČO 00655112), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.