Front-end developer/tester Šumperk

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Žerotínova 3056, Šumperk, Olomoucký

Společnost NET service solution, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
- Kódování HTML/CSS, znalost bootstrapu, JS
- Znalost návrhu UX vítána
- Znalost Photoshopu, Illustratoru a jiných grafických nástrojů
- Spolupráce s týmem vývojářů na zajištění opravy chyb v SW
- Možnost přicházet s vlastními nápady a navrhovat změny

Uvítáme:
- UX designer
- Schopnost porozumět PHP , zkušenost s SQL jazykem je výhodou
- Anglický jazyk (slovem i písmem)

Požadujeme:
- SŠ a vyšší vzdělání
- Vítají se i absolventi SŠ
- Dobré komunikační schopnosti v češtině
- Analytické myšlení
- Samostatnost, zodpovědnost

Zaměstnanecké výhody: zajímavé finanční ohodnocení, práce v příjemném prostředí, pružná pracovní doba. Kontakt: e-mailem.


Kontakt

NET service solution, s.r.o.Kontaktní osoba:
Sandra Jedličková   +420 588 887 778

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) NET service solution, s.r.o. (IČO 27849252), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.