Svářeči Ostrava

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 900 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Krištofova 1443, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost PMB - ZOS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Svářeči.

Popis pracovní pozice

ZZ, Kontakt telefonicky 775755138 Po-St 8-12h, nebo emailem. Platné svářečské oprávnění - metoda 135(CO2), Zodpovědnost, dobrá pracovní morálka, dobrý zdravotní stav.
Práce v rizikovém prostředí, náročná fyzická práce.
Svařování skládáním svárů.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

PMB - ZOS s.r.o.Kontaktní osoba:
Renata Vašíčková   +420 775 755 138

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PMB - ZOS s.r.o. (IČO 25911708), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.