Dělník sklářské výroby Úsobrno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 19 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 79, Úsobrno, Jihomoravský

Společnost SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

SKLÁRNY MORAVIA, a.s. Úsobrno, tel. 731657169, p. Stanislav Hadrava, e-mail: stanislav.hadrava@sklomoravia.com

Kontakt

SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnostKontaktní osoba:
Stanislav Hadrava   +420 731 657 169

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost (IČO 16343646), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.