Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech České Budějovice

Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , České Budějovice, Jihočeský

Společnost CLQ GROUP, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech.

Popis pracovní pozice

VŘ dne 28.11.2018 v 10:00 hod. - zasedací místnost č. 101 (Úřad práce v Českých Budějovicích)
Požadavky: vzdělání nerozhoduje, určeno pro osoby se zdravotním postižením (ID I. II. a III. stupně)
Náplň práce: úklidové práce, vytírání, vysávání, stírání prachu a nečistot, vynášení odpadu. Vše s pomocí pomůcek pro snadnější práci pro OZP
Nástup: dle dohody. pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení

Kontakt

CLQ GROUP, s.r.o.Kontaktní osoba:
Adéla Hořínková   +420 224 223 116

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) CLQ GROUP, s.r.o. (IČO 27427064), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.