číšník/servírka - žďár nad sázavou Žďár nad Sázavou

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Strojírenská 372, Žďár nad Sázavou, Vysočina

Společnost HOTEL HAJČMAN s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Číšníci a servírky.

Popis pracovní pozice

krátký - dlouhý týden
Vyučen v oboru nebo alespoň 2 roky praxe.

Kontakt

HOTEL HAJČMAN s.r.o.Kontaktní osoba:
Pavel Bechyňa   +420 731 506 658

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) HOTEL HAJČMAN s.r.o. (IČO 27759245), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.