Elektrikáři Frýdek-Místek

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Frýdek-Místek, Moravskoslezský

Společnost SOLIDSUN s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montéři a opraváři elektrických vedení.

Popis pracovní pozice

A16 z:10/10/2018 a:11/12/2018
Práce vhodná i pro absolventy škol.
Požadujeme:
- elektro vzdělání
- vyhl. 50/78 § 6
- ŘP sk. B.
Nabízíme:
- stravenky, mobilní telefon.
Kontakt telefonicky v čase 08:30-16:00 hod., e-mailem kontakty viz výše.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

SOLIDSUN s.r.o.Kontaktní osoba:
Jiřina Dytrychová   +420 732 371 179

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SOLIDSUN s.r.o. (IČO 02258129), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.