Prodavač/ka v rychlém občerstvení Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Netroufalky 770, Brno, Jihomoravský

Společnost NA HRANÁCH s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží.

Popis pracovní pozice

Životopisy posílat na e-mail: katka@freshfries.cz
Místo výkonu práce: Brno, Campus-Netroufalky 770 a Masarykova 37
Smažení a prodej belgických hranolek, prodej dalšího sortimentu v kamenné nebo pojízdné prodejně
Nabízíme: odměny, zaměstnanecké slevy

Kontakt

NA HRANÁCH s.r.o.Kontaktní osoba:
Kateřina Sedlářová   +420 733 466 064

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) NA HRANÁCH s.r.o. (IČO 05540453), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.