Mechanik pletacích strojů

Vyrábíme a prodáváme sportovní, funkční, outdoorové a veselé ponožky.

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vysočina

Mechanik pletacích strojů pro výrobu sportovních a veselých ponožek. Můžeš u nás uplatit i svou kreativitu pro výrobu nových vzorů.

Popis pracovní pozice

Požadujeme:

  • chuť pracovat
  • zodpovědnost
  • šikovnost

Nabízíme:

  • nástupní plat: 25.000,- Kč
  • příjemné prostředí malé firmy
  • kamarádský kolektiv
  • benefity

Kontakt

SHERPAX s. r. o.

Čechyňská 353/8
Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Zdeněk Jeřábek   731 466 895

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SHERPAX s. r. o. (IČO 05231043), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.