Pracovník/ce úklidu BRIGÁDA ZKL BRNO

Plat: 130 Kč/hodina
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský

Popis pracovní pozice

Nabízíme BRIGÁDU (od 18 let) na ZKL BRNO ubytovna, Jedovnická 2346

Co vás čeká na zakázce:

✅ úklid ubytovny na týden

Co vám nabízíme:

✅ práci na DPP

✅ ranní (7:00-13:00hod.)

✅ úvazek zkrácený 4hod./den.

✅ mzda 120-130Kč

  Počet volných míst -4

Požadavky na vás:

✅ spolehlivost

✅ flexibilitu

  Nástup od 15.10-19.10.2018

Na koho se můžete obrátit:

Prvotní kontakt POUZE telefonicky. (od 8:00 do 14:00)

✅ bezplatná linka 800991188, prace@forcorp.cz

Kontakt

FORCORP GROUP spol. s.r.o.

HODOLANSKÁ 416/32
OLOMOUC
Česká republika

Kontaktní osoba:
Olina Birčáková   723612506

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) FORCORP GROUP spol. s.r.o. (IČO 27841031), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.