Možnost získat opakující se příjem díky periodickému vydávání časopisů Praha 9

Účelem společnosti PROSPECTEA Česká republika je pomoci klientům vytvořit a zavést do praxe efektivní a účinné PR a marketingové nástroje, které vybudují skvělý vztah s veřejností, důvěru, vytvoří poptávku a následně způsobí růst jejich tržeb. S výsledkem spolupráce jsme spokojeni ve chvíli, kdy náš klient má PR a marketingové nástroje, které mu zajistí dlouhodobé přežití.

Lokalita pracoviště: Poděbradská, 206/57, Praha 9, Hlavní město Praha

Je pro tebe obchod ta pravá hra? Možná jsi konzultant obchodu či marketingu a hledáš top produkty, na které budeš moct být hrdý? Vyhovuje ti samostatná práce a příjem, který si ovlivňuješ svým přičiněním? Díky nám si mnoho firem plní sen o firemním časopise. Naším cílem je pomoci vytvořit našim klientům materiály, které jim vybudují důvěryhodnost, vytvoří poptávku a následně jim přinesou i růst tržeb. Jednoduše – bude se jim dařit lépe.

Popis pracovní pozice

Hledáme parťáka, který rád obchoduje a je mu blízké téma firemních časopisů

Co nás zajímá?

  • Vaše výsledky v předchozích činnostech.
  • Nadšení pro náš produkt a chuť podílet se s námi na jeho tvorbě.

Co získáte?

  • Kontrolu nad svým časem a svobodu ve výběru oslovovaných firem.
  • Nemusíte se nám vázat na celý úvazek. Můžete rozšířit svoje stávající portfolio.
  • Možnost získat opakující se příjem díky periodickému vydávání časopisů.
  • Váš příjem bude růst s objemem zrealizovaných obchodů.
  • Naši podporu a potřebné zázemí.
  • Radost z krásných realizací, které pomáhají.

Kontakt

PROSPECTEA Česká republika, s.r.o.

Poděbradská, 206/57
Praha 9
Česká republika

Kontaktní osoba:
Romana Točíková   604 116 108

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PROSPECTEA Česká republika, s.r.o. (IČO 29028809), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.