Kosmetici a maskéři Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Národní 135, Praha, Hlavní město Praha

Společnost ECOONE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kosmetici a maskéři.

Popis pracovní pozice

kontakt:Eva Laurichová, e-mail: recruitment@aetherinstitute.com, prvotní kontakt emailem, místo výkonu:Národní č.p. 135/14, Praha 1.
Požadováno střední vzdělání - maturitní vysvědčení v oboru kosmetické služby nebo zdravotní sestra s rekvalifikací na kosmetičku
Praxe ideálně v estetické klinice, kosmetickém salónu nebo nestátním zdravotnickém zařízení (nutnost pracovat samostatně bez garanta)
Další dovednosti vítány (manikúra, pedikúra, aplikace umělých řas, masáže aj.)
Schopnost práce v kolektivu, dodržování firemních postupů, flexibilní pracovní doba
Pro zákaznicky orientovaný přístup; pečlivost, komunikativnost, samostatnost
Nutná znalost AJ; RJ a jiného jazyka (výhodou)
Životopis s fotografií zasílejte na recruitment@aetherinstitute.com (Pokud se vám do 14 dnů neozveme, nebyli jste vybráni na zveřejněnou pozici.)

Zaměstnanecké výhody: Jazykové kurzy, kosmetické kurzy, práce s nejnovějšími přístroji na trhu, pravidelné vzdělávání od mezinárodních specialistů a lékařů, práce na prestižní klinice v centru Prahy

Kontakt

ECOONE s.r.o.Kontaktní osoba:
Eva Laurichová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ECOONE s.r.o. (IČO 05682606), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.