Regionální servisní technik - začátečník Karlovy Vary

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 100 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jáchymovská 142, Karlovy Vary, Karlovarský
Vloženo před 2 měsíci
Aktualizováno před 2 měsíci

Společnost SLOT Group, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů).

Popis pracovní pozice

REGIONÁLNÍ SERVISNÍ TECHNIK - ZAČÁTEČNÍK
Kontakt: p. Nestler Petr, e-mail: personalni@slotgroup.cz
První kontakt prostřednictvím e-mailu: personalni@slotgroup.cz

Jedná se o zajištění servisu pro herní zařízení, rulety, automaty.

Požadujeme, flexibilitu, manuální zručnost, smysl pro zodpovědnost, pečlivost, samostatnost. Znalost srbského, chorvatského a bosenského jazyka výhodou.


Kontakt

SLOT Group, a.s.

Kontaktní osoba:
Petr Nestler   +420 353 234 008

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SLOT Group, a.s. (IČO 62741560, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.