Nejvyšší představitelé velkých společností a institucí Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U kabelovny 130, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Zentiva, k.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Nejvyšší představitelé velkých společností a institucí.

Popis pracovní pozice

Zájemci nehť zašlou svůj strukturovaný životopis a motivační dopis e-mailem na adrese hlasenkavolnehomista@gmail.com

Angličtina na úrovni rodilý mluvčí. Vzdělání v oboru politologie a dějiny.

Kontakt

Zentiva, k.s.Kontaktní osoba:
Miroslav Mejtský  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Zentiva, k.s. (IČO 49240030), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.