Dělníci ke zpracování sýrového těsta Dobrá

Inzerát z úřadu práce
Plat: 130 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 862, Dobrá, Moravskoslezský

Společnost KORA produkt, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

A11 z:11/10/2018 a:19/11/2018
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Požadujeme manuální zručnost, ŘP sk. B - výhodou.
Kontakt PO-PÁ 7-14 hod. (Dobrá 862) viz výše.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

KORA produkt, s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Miroslav Slanina   +420 732 746 279

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KORA produkt, s.r.o. (IČO 27801039), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.