Pokojská - úklid (vyhrazeno pro ozp) Frýdlant nad Ostravicí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 11 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Frýdlant nad Ostravicí, Moravskoslezský

Společnost Dobrý domov s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní uklízeči a pomocníci.

Popis pracovní pozice

C04 z:11/10/2018 (VYHRAZENO PRO OZP) a:22/11/2018
Náplní práce jsou úklidové práce na pokojích a společných prostorech v Penzionech Sepetná a Sluníčko.
Kontakt osobně, telefonicky, e-mailem viz výše.

Kontakt

Dobrý domov s.r.o.Kontaktní osoba:
JUDr. Jiří Volný   +420 602 461 381denněod09,00-12,00hod.

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Dobrý domov s.r.o. (IČO 04319036), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.