Stavbyvedoucí Kyselka

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Kyselka, Karlovarský

Společnost ZUBR KV plus. s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci stavebního provozu.

Popis pracovní pozice

STAVBYVEDOUCÍ
Kontakt: p. Zubko Vasyl, tel.: 775 708 445, e-mail: zubr-kv-plus@seznam.cz
Po telefonické domluvě na adrese Otovice, K Panelárně 385.
Pracovní doba: PO-PÁ od 7:00 - 15:00 hod.

Znalost výkresů, projektů, práce se stroji, práce s PC.
Znalost RJ (jako výhoda).

Kontakt

ZUBR KV plus. s.r.o.Kontaktní osoba:
Vasyl Zubko   +420 775 708 445

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ZUBR KV plus. s.r.o. (IČO 27994694), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.