Skladník Strakonice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Bezděkovská 30, Strakonice, Jihočeský

Společnost OLYMPIA PAPÍR s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Popis pracovní pozice

Nabízíme volné pracovní místo na pozici skladník, vhodné spíše pro muže. Pro osoby se ZP
Práce na zkrácený úvazek, později dle dohody.
Požadavky: komunikativnost, práce v kolektivu, zaučování
KONTAKT: Wallenfelsová Erika, e-mail: erika.wallenfelsova@nts.cz

Kontakt

OLYMPIA PAPÍR s.r.o.Kontaktní osoba:
Erika Wallenfelsová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) OLYMPIA PAPÍR s.r.o. (IČO 28115953), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.