Trenér basketbalu Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vídeňská 470, Brno, Jihomoravský

Společnost Spolek TYGŘI JBC Brno hledá vhodného kandidáta na pozici Sportovní trenéři a instruktoři (kromě na školách).

Popis pracovní pozice

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem, telefonicky

Požadujeme:
trenérskou licenci - A
znalost anglického, českého, srbského jazyka

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Spolek TYGŘI JBC BrnoKontaktní osoba:
Vladimir Paunovič   +420 608 857 581

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Spolek TYGŘI JBC Brno (IČO 05042771), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.