Traktorista, obsluha zemědělských strojů Hrádek nad Nisou

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 21, Hrádek nad Nisou, Liberecký

Společnost Ing. Jiří Brodský hledá vhodného kandidáta na pozici Traktoristé a obsluha zemědělských strojů.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Václavice 21, 463 34 Hrádek nad Nisou
ŘP sk. T, zkušenosti v oboru výhodou.
Hlásit se e-mailem, telefonicky nebo osobně v pondělí v době 8.00-12.00 hod.

Kontakt

Ing. Jiří BrodskýKontaktní osoba:
Ing. Jan Třešňák   +420 724 360 400

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Ing. Jiří Brodský (IČO 16554680), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.