Truhlář Kardašova Řečice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 800 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Bezručova 694, Kardašova Řečice, Jihočeský
Vloženo před 3 měsíci
Aktualizováno před 2 měsíci

Společnost PALEČEK CZ spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech.

Popis pracovní pozice

KONTAKT TELEFONICKY (Po - Pá 7:00 - 15:30) pracovní doba 6:30-15:00;

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

PALEČEK CZ spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Jan Landstein, jednatel   +420 777 706 719

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PALEČEK CZ spol. s r.o. (IČO 26038072, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.