Vedoucí kontrolního a vymahacího oddělení Nymburk

Inzerát z úřadu práce
Plat: 31 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Nymburk, Středočeský

Společnost Changhong Europe Electric s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí úředníků pro zpracování číselných údajů.

Popis pracovní pozice

Obsah práce:

1. Nastavení efektivních způsobů financování za účelem optimalizace platební schopnosti společnosti

2. Provádění pravidelných kontrol splatnosti pohledávek, analýza pohledávek po splatnosti, přijetí odpovídajících opatření

3. Sběr informací o platebních schopnostech zákazníků, jejich analýza a reporting mateřské společnosti

4. Poskytování informací vymáhacímu oddělení centrály

5. Administrace týkající se zajištění pojištění pohledávek, zpracování příslušné dokumentace pro pojišťovnu, vyřizování pojistných událostí.
Požadujeme znalost čínského jazyka na úrovní rodilého mluvčího.
Vystudovaný obor finanční management, min bakalářský titul.
Zájemci nejdříve zašlou svůj CV a motivační dopis na uvedený e-mail.
katerina.vargova@changhong.cz
Jde o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Kontakt

Changhong Europe Electric s.r.o.

Kontaktní osoba:
Kateřina Vargová   +420 322 321 411

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Changhong Europe Electric s.r.o. (IČO 27407292), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.