Referent/ka odbytu Hradec Králové

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vážní 400, Hradec Králové, Královéhradecký

Společnost JIPAST akciová společnost hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci.

Popis pracovní pozice

REFERENT/KA ODBYTU
- PP na dobu určitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: administrativa, telefonická komunikace se zahraničím, příjem a výdej zahraničních faktur
- Požadujeme: anglický jazky slovem i písmem
- Nabízíme: stravenky
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem:p.steinerova@jipast.cz

Kontakt

JIPAST akciová společnostKontaktní osoba:
Pavlína Steinerová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) JIPAST akciová společnost (IČO 25944711), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.