NÁBORÁŘ/KA PRO SLOVENSKÝ TRH Praha

ALMARK je česká společnost. Poskytujeme dodavatelská řešení pro firmy působící ve stavebním a strojírenském průmyslu na Českém i Německém trhu. Měníme myšlení lidí nejen v oblastech, ve kterých působíme. Věříme, že když budeme svoji energii investovat do lidí, dokážeme tím udělat svět lepším místem. O co nám jde? Vytváříme prostředí přesahující naši firmu, kde se lidé cítí dobře a kam se rádi vracejí. Budujeme komunity, které sdílejí stejné myšlení a vzájemně se podporují. Podílíme se na rozvoji regionů, ve kterých působíme a naši energii investujeme do lidí a vztahů s nimi. Účelem společnosti ALMARK je pomáhat firmám úspěšně dokončit projekty, šetřit jejich čas a přinášet radost z práce. Pár věcí, které byste měli vědět dříve, než se přidáte k nám: V ALMARKU máme jiný přístup – nemáme zaměstnance, ale kolegy. Záleží nám na rovnováze práce a osobního života. Klademe důraz na individuální rozvoj; školíme se, vzděláváme a trénujeme v různých dovednostech. Potkáváme se i mimo práci a společně tvoříme naši ALMARK rodinu. Proto je pro nás důležitá vzájemnost, která spočívá ve fungování skupiny jako celku. Každý je tady pro vás, stejně jako vy jste tady pro každého. („Nemůžu, Nejde to“ se u nás řadí do kategorie sprostých slov.) Jednoduše… naším cílem je dělat svět lepším a začínáme u sebe. Web: http://almark.cz/kariera/ YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCjdQRx9d1R98r9I8KKxer8w?view_as=subscriber FB: https://www.facebook.com/almarkgroup/?ref=br_rs

Lokalita pracoviště: Kaprova, Praha, Jihomoravský

Popis pracovní pozice

Rád/a poznáváš nové lidi a jednou z tvých hlavních předností je empatie a výborná komunikace? Bydlíš v anebo okolí Humenného na Slovensku a troufáš si sám/a vést kancelář? Pokud jsi na vše odpověděl/a ano, tak jsi pro nás ta/ten pravý/á.

Co tě čeká?

·         Komunikace s potenciálními zaměstnanci

·         Příprava výběrového řízení a jeho vyhodnocení

·         S tím spojená lehká administrativa

·         Podpora českého centra

·         Propagace společnosti

Budeš jedničkou když…

·         Se k tobě noví zájemci jen pohrnou

·         Nábor ti nebude dělat problém a do práce se budeš každý den těšit

·         Máš už za sebou nějaké zkušenosti

·         Umíš motivovat sebe a podpořit i ostatní

·         Tým je pro tebe na prvním místě

A co tě za to čeká?

·         Plat?

·         Nehodíme tě do vody a řádně tě zaučíme

·         Vždy tu budeme pro tebe, když budeš chtít poradit nebo si jen tak pokecat

·         Tvé práci si budeme vážit

·         Budeš rozšiřovat povědomí o úspěšné společnosti

Místo výkonu práce: Humenné

Je tu několik věcí, které bys měl vědět dříve, než stiskneš tlačítko ODPOVĚDĚT. Nejsme zaměstnanci, ale kolegové. Naši práci odvádíme dobře, protože fungujeme jako celek. Každý je tu pro tebe a ty jsi tu pro každého. V práci nepoužíváme sprostá slova. Za ta nejhorší považujeme: nemůžu nebo nejde to.

Najdeme společnou cestu? Pošli nám životopis na
personal@almark.cz nebo nám prostě zavolej na +420 730 898 940

www.almark.cz/kariera

Kontakt

ALMARK GROUP s.r.o.

Kaprova 42/14
11000 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Hany Kovaříková   730898940

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ALMARK GROUP s.r.o. (IČO 28291913), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.