Brusiči nástrojů a kovů Ostrava

Plat: 14 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Krištofova 1443, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost družstvo BANDURKA.I & SPOL. hledá vhodného kandidáta na pozici Brusiči nástrojů a kovů.

Popis pracovní pozice

ZZ
Pracoviště: Krištofova 1443/27, Ostrava - Radvanice
Předem volat ve středu od 9 do 12 hod. a domluvit si schůzku.
- práce ve výškách a v nočních směnách
- dobrá pracovní morálka
Zaměstnanecké výhody: ubytování.

Kontakt

družstvo BANDURKA.I & SPOL.Kontaktní osoba:
Stepan Sheremeta   +420 730 897 846

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) družstvo BANDURKA.I & SPOL. (IČO 29460221), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.